Produkty 2017

25. April 2016

logo-novalim

NOVALIM

www.novalim.sk

Spoločnosť NOVALIM bola založená v roku 1991 a špecializuje sa na vývoj a výrobu bezgluténových (bezlepkových) a nízkobielkovinových výrobkov. Zakladateľ, Ing. Jozef Poprac, CSc., využil svoje dlhoročné skúsenosti z pôsobenia vo výskume a vývoji potravinárskych výrobkov a výsledkom je rôznorodá paleta kvalitných bezgluténových a nízkobielkovinových výrobkov, ktoré spoločnosť NOVALIM ponúka svojim zákazníkom prostredníctvom E-shopu, v maloobchodoch i lekárňach. Poloha Slovenska v srdci Európy umožňuje spoločnosti efektívne zásobovať európsky trh.

logo-allexx_350

allexx spol. s r.o.

www.allexx.sk

Spoločnosť allexx spol. s r.o. pôsobí v rámci Slovenskej republiky ako veľkoobchod so zdravou výživou, potravinami pre špečiálne diéty, s čajmi a cukrovinkami. Sortiment zahŕňa produkty od základných pekárenských výrobkov, cez cestoviny, múky, strukoviny, nápoje, cereálie až po kvalitné čokolády a cukrovinky.
Tešíme sa, že pribúda viac a viac ľudí, ktorí si uvedomujú, že strava nám nedodáva len potrebné množstvo energie, ale je aj zodpovedná za stav nášho zdravia. Z tohto titulu pribúdajú nové obchody so zdravou výživou, internetové obchody, prevádzky s bio kútikmi. Našou snahou je ponúkať kvalitné potraviny.

 

schar-logo n

Dr. Schär AG

www.schaer.com     www.global.schaer.com/sk/bezlepkove-vyrobky

Bezlepkové výrobky Schär – najvyššia kvalita pre väčší pôžitok. Objavte svet znamenitých a bezlepkových pokrmov spoločnosti Schär, ktorá zaujíma vedúce postavenie na európskom trhu. Pre každú situáciu a pre každú chuť k jedlu pre vás máme vysoko kvalitné produkty, ktoré chutia naozaj dobre! Prajeme si, aby ste si svoj život mohli užívať a vychutnávať slobodne a bezstarostne.

Všetky produkty zo sortimentu značky Schär sú zaručene bezlepkové. Pokiaľ ide o zodpovednosť za bezpečnosť a trvalú udržateľnosť, máme všetkých päť p – ako napríklad pestovanie. Pre najdôležitejšie suroviny má spoločnosť Schär vlastné zariadenie na pestovanie surovín, takže od siatia, cez žatvu, až po spracovanie a hotový produkt je všetko, takpovediac, pod jednou strechou, aby sa zabránilo krížovej kontaminácii s obilninami, ktoré obsahujú lepok. Každá surovina podlieha prísnej kontrole v našom vlastnom laboratóriu kvality. Žiadny z produktov značky Schär neobsahuje chemické sladidlá, dochucovadlá, farbivá ani prísady z GMO (geneticky modifikovaných organizmov).

Zaregistrujte sa a na stánku Schär obdržíte darček zdarma!

Neváhajte a zaregistrujte sa na Gluten Free Expo Slovakia 2017 v Trenčíne, aby ste od spoločnosti Schär obdržali na ich výstavnom stánku DARČEK. Netolerujete lepok, alebo niekto z Vašich príbuzných má celiakiu? Nenechajte sa odradiť ! Príďte 28. – 29.04.2017 na Gluten Free Expo Slovakia v Trenčíne a objavte úžasný a chutný svet Schär s vysoko kvalitnými výrobkami na každú príležitosť, ktoré Vám dávajú slobodu vychutnať si svoj život naplno.
Registrácia TU

harmonia_sk

PEKÁREŇ HARMÓNIA

www.pekarenharmonia.sk

Pekáreň Harmónia prináša harmóniu v podobe kvalitných bezlepkových produktov, ktoré uľahčia každodenný život bez lepku. V ponuke nájdete širokú škálu pekárenských produktov – bezlepkový chlieb ako i bezlepkové pečivo a bezlepkové sladké pečivo – bezlepkové cukrovinky (torty, vianočné pečivo), či bezlepkové polotovary a nízkobielkovinové produkty.

logo daflorn

DAFLORN

www.bulgaricus.sk

Lactobacillus bulgaricus – Dar bohov – najstaršie prírodné probiotikum na svete.

Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytvárať a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu. Spoločnosť Daflorn sa orientuje na nepretržitú výrobu a vývoj nových probiotických produktov, aby zabezpečila stále zvyšujúci sa dopyt a potrebu pomôcť klientom so stále rôznorodejšími zdravotnými problémami. Spoločnosť Daflorn dodržiava právne predpisy Bulharskej republiky tak isto ako aj právne nariadenia Európskej únie, aby zaistila bezpečnosť probiotických potravín, potravinových doplnkov a probiotickej kozmetiky ponúkaných spoločnosťou Daflorn.

Spoločnosť Daflorn momentálne ponúka 56 produktov: 12 druhov probiotickej funkčnej potravy pod značkou Biomilk, 22 druhov potravinových doplnkov v kapsuliach pod značkou Laktera – Biomilk – Magic Power, 5 druhov probiotických pleťových masiek pod značkou Mariah´s face, 11 druhov glycerínových probiotických mydiel pod značkou Mariah´s Face a Elegant Pearl, jedinečné symbiotické kvasinky (štartovacie kultúry) na produkciu Bulharského jogurtu a suchých mäsových produktov (salám), probiotický med pod značkou Daflorn, probiotické doplnky výživy pre včely, kone a chovné žrebce pod značkou Laktility.

logo

NOMINAL

www.nominal.cz

NOMINAL sa zameriava na potraviny zdravého životného štýlu a špecializované potraviny pre bezlepkovú a diabetickú výživu. V ponuke nájdete bezlepkové cereálne kaše, zmesi na chlieb a zmesi na cestá.

Cereálne kaše sú vlajkovou loďou spoločnosti Nominal. Vedia o nich prakticky všetko – okrem iného to, ako ich vyrobiť chutné a kvalitné a aby prospievali vášmu zdraviu a figúre.

Zmesi na chlieb sa používajú ľahko a rýchlo – nemusíte byť žiadny pekár, aby ste si aj doma dopriali zážitok z vône čerstvo pečeného chleba. Stačí trocha vody, kvapka oleja, štipka droždia a klasická domáca rúra. Odmenou vám bude krásne voňavý teplý chlieb, na ktorom si nielen skvele pochutíte, ale s ktorým urobíte aj niečo pre svoje zdravie – je bohatý na vlákninu a vhodný pre bezlepkovú diétu. Vyberať môžete navyše hneď zo štyroch jedinečných zmesí, do ktorých si ešte podľa chuti môžete pridať napríklad sezamové či tekvicové semienka.

Zmesi na cestá Nominal – sú vyrábané z kvalitných, prísne nezávadných surovín (bez lepku, umelých farbív či ochucovadiel), ich prípravu zvládne aj dieťa, a či už z nich vykúzlite ovocné knedle ako od babičky, zemiakové placky s majoránom, či báječné halušky so syrom alebo špenátom, bude sa po nich olizovať celá rodina. Samozrejme sú vhodné aj pre žiakov v školských jedálňach a v reštauráciách. Cestá z týchto zmesí budú pýchou všade tam, kde to so zdravím a spokojnosťou klientov myslia úprimne.

200_logo_nutrifree

Nutrifree

www.bezlepkosvet.sk

Potraviny by mali byť nielen bezlepkové, ale tiež zdravé. Preto sú Nutrifree produkty vytvorené z vysoko kvalitných surovín: úplne bez GMO, stužených tukov, umelých farbív, konzervantov a chemických aróm, a samozrejme bez lepku.

Od svojho vzniku sa snažíme ponúkať nové produkty, ktoré prinášajú inovovanú chuť na trh s bezlepkovými potravinami, napríklad predpečený domáci chlieb. Kvalita Nutrifree znamená spestrenie ponuky, neustále hľadanie praktických nápadov a úspešných produktov, ktoré vychádza z typických tradičných chutí.

amylon_250

Amylon

www.amylon.cz

Od roku 2011 sa spoločnosť Amylon, a. s. rozhodla ísť aj cestou šetrného ekologického poľnohospodárstva a začala vyrábať aj rad BIO a bezlepkových produktov. Týmto krokom sa priblížila zákazníkom, ktorí majú záujem kupovať čerstvé, chutné a autentické potraviny, a pritom chcú rešpektovať prirodzené prírodné cykly. V ponuke nájdete BIO puding bezlepkový  – VANILKOVÝ – ČOKOLÁDOVÝ – MARHUĽOVÝ – JAHODOVÝ – MATCHA a PANNA COTTA bez lepku. Novinka sú BIO ovsenné kaše BEZ LEPKU a kypriaci prášok do pečiva a kypriaci prášok do perníka BEZ LEPKU.

logo-natura

Natura a.s.

www.natura.cz

Akciová spoločnosť Natura Havlíčkův Brod pod tradičnou a veľmi dobre známou značkou NATURA vyrába široký sortiment sypkých potravinárskych výrobkov v malospotrebiteľskom i veľkospotrebiteľskom balení. Výrobky charakterizuje tradičná kvalita, prijateľná cena, jednoduchá a rýchla príprava, ktorá šetrí čas. Potreby rýchlo sa meniaceho a vyvíjajúceho trhu si veľmi dobre uvedomujú a sortiment produktov priebežne inovujú a rozširujú. V ponuke nájdete aj výrobky BEZ LEPKU vhodné pre celiatikov.

logo_n

Vegana

www.vegana.sk

Záleží nám na tom, aby ste u nás našli len kvalitné produkty, vyrobené s ohľadom k životnému prostrediu a bez zbytočného utrpenia. Všetky výrobky sú 100% rastlinné, bez GMO a bez palmového oleja. Starostlivo pre vás kontrolujeme zloženie a snažíme sa stále rozširovať náš sortiment. Naše potraviny nie sú určené len vegánom a vegetariánom, ale aj ľuďom s rôznymi alergiami, jednoducho všetkým, ktorí chcú zmenou svojej stravy urobiť viac pre seba a pre lepší život na Zemi.

alimpek_expo_png_ja

ALIMPEK s.r.o.

www.alimpek.sk

Zmesi rady PROCELIA ® sú vyrábané s ohľadom na zdravú výživu limitovanú bezlepkovými surovinami a s prihliadnutím k intolerancii na mlieko, vajcia a repný cukor. Bezlepkové zmesi sú určené na domáce pečenie v trúbe i v domácich pekárňach.

esosvet

EsoSvet s.r.o..

www.esosvet.sk

V ponuke nájdete kvalitné Bezlepkové čokolády TORRAS.

schnitzer logo

Schnitzer EastCentral Europe s. r. o.

www.schnitzer-eastcentral.eu

Výrobky nemeckej firmy Schnitzer, ktorá má už viac ako 45 rokov skúseností v pečení bio & bio bezlepkových pekárenských výrobkov a produkcii pivovarníckych produktov. Tradičný nemecký výrobca ktorý je považovaný za priekopníka v tejto oblasti potravinárskej výroby.

 

zdrave jedla_web1

zdravejedla.sk s.r.o.

www.zdravejedla.sk

Naša spoločnosť ponúka na Slovenskom trhu najširší sortiment bezlepkových polotovarov a výrobkov s organickým zložením.
Naše výrobky sú s nízkym obsahom sacharidov, majú vyvážené výživové hodnoty a vynikajúco chutia!
Ponúkané výrobky sú garantovane bez:
– bez lepku
– bez ryže
– bez kukurice
– bez sóje
– bez pridaného cukru
– bez mlieka
– bez kvasníc
– bez chemických aditív
– bez konzervantov
– bez alergénov

Inbox_250

BIOVITA-CZECH s.r.o.

Bezlepkové vegan potraviny s efektívnymi mikroorganizmami.

200_happylife organic_green circle white_RGB

HAPPYLIFE s.r.o.

www.happylife.eu

…Tvoríme s rešpektom k prírode a úctou k tradíciám…

Sme slovenský výrobca netradičných výrobkov tradičných chutí – ručne pre vás vyrábame jedinečné produkty z tých najkvalitnejších prírodných bio ingrediencií a zároveň sme distribútor širokého portfólia produktov zdravej výživy na Slovensku.

Z našej dielne pochádzajú nasledovné BEZLEPKOVÉ dobroty: BIO BABIČKINE POHÁNKOVÉ OBLÁTKY – chrumkavé oblátky vyrobené podľa tradičnej receptúry, bez mlieka, v sladkých aj slaných príchutiach, aktuálne v exkluzívnejšom obale a dizajne;  HAPPYLIFE BIO&RAW BARy – vyrábané vo vylepšenej receptúre, v jemnejšom spracovaní pre lahodnejší chuťový zážitok, HAPPYLIFE COCO BAR – ručne robené kokosové bio tyčinky s megadávkou bio kokosovej dužiny a HAPPYLIFE CHOCO – exkluzívne, ručne robené bio horké čokolády bez mliečnych zložiek a sójového lecitínu.

Naším cieľom je pripravovať dobroty z čistých zdrojov, ktoré môže jesť každý (BEZ LEPKU, laktózy, pridaného cukru, alergénov, či konzervantov) a tiež vytvárať receptúry tak, aby harmónia chuti a prínos pre telo boli v rovnováhe.

logo obchod zdravia

BOMAG, s.r.o.

www.obchodzdravia.sk

Spoločnosť BOMAG, s.r.o. bola založená v roku 1998. V rokoch 2000 – 2001 došlo k zmene  v zámere obchodovania, keď ťažiskom obchodovania začali byť potravinárske výrobky. Naša firma sa zaoberá s veľkoobchodom kvalitných potravinárskych produktov, ktoré dodáva do malopredajní na celom Slovensku a aj do niektorých slovenských obchodných reťazcov. Má bohaté skúsenosti v potravinárstve, obchoduje prakticky s celou Európou aj s inými krajinami sveta.

Po rozširovaní sortimentu naša firma začala s veľkoobchodom bio, bezlepkových, bezlaktózových a diabetických výrobkov, keď hlavným zámerom zostala kvalita produktov a spokojnosť zákazníkov.  Zaradili sme nové výrobky z oblasti zdravej výživy a vyživové doplnky. Začali sme s predajom ekologických hygienických a čistiacich prostriedkov, aby sme nielen rozprávali o dôležitosti chránenia životného prostredia ale urobili aj prvé kroky. Všetky výrobky sú vysokokvalitné a odskúšané, s patričnými certifikátmi.

Tešíme sa na Vašu návštevu a preukázanú dôveru.

 

300_symprove-logo

Symprove

www.symprove.sk

Jedinečná receptúra SYMPROVE™, probiotikum na efektívnu obnovu rovnováhy

SYMPROVE™ je „suprabiotikum“ na vodnom základe, obsahujúci štyri jedinečné kmene živých aktívnych baktérií: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus, a L. plantarum. Za normálnych okolností sa bežne vyskytujú v čreve. Ak sa v ňom však nenachádzajú, môže čoskoro dôjsť k nerovnováhe.

Malé pozmenenie Vašej rannej rutiny môže skutočne výrazne zmeniť Váš život. Jediné čo musíte počas 12 týždňového programu Symprove dodržiavať, je pitie 1 malej odmerky Symprove každé ráno (10 minút pred jedlom, či pitím). To je všetko. Sme si istí, že do 12 týždňov sa budete Vy a Vaše črevá cítiť výrazne lepšie!

brazilskepao-logo

BIOSUJO.SK

brazilskepao.eu

Tradičná brazílska pochúťka vyrobená z kvalitných druhov syra a maniokovej múky pao de queijo (pao ďi kejžu). Brazílske pao pochádza zo štátu Minas Gerais, známeho špecifickou kuchyňou založenou na výnmočnej kvalite mlieka a syrov. Pao je vhodnou pochúťkou k vínu, pivu ale aj ako slaný snack, olovrant, príloha k rôznym jedlám. Pao neobsahuje lepok, farbivá, konzervanty, zlepšovače ani arómy.

powerlogy-logo

Powerlogy, s.r.o.

www.powerlogy.com

Sme proaktívni nadšenci jedla, učenia sa a neustáleho zlepšovania a realizácie vlastného potenciálu. Aj preto nás bavia zdravé formy energie a prinášame na trh vylepšené potraviny pre aktívnych ľudí. Veríme, že našim podnikaním zmeníme návyky a výber jedla slovenských a českých domácnosti k lepšiemu.

Dušan Plichta

 

300_logo sweet life

SWEET LIFE s.r.o.

www.sweetlife.sk

Sweet Life s.r.o. je medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s prípravou pečiva a cukrárskych komodít. Importujeme bezlepkové výrobky, najmä pekárske zmesi a ďalšie produkty. Chceme pomáhať – nielen mať sladký, ale aj zdravý život.

300_logo_vilage

VILLAGE GROUP, s.r.o

www.village-group.com

Naša spoločnosť produkuje slovenskú medovinu, sirupy a čaje v prémiovej kvalite a BEZ lepku.
100 % prírodné produkty – ručne zbierané bylinky na Slovensku – bez lepku, pridania éčok, esencií a sladidiel – výnimočná chuť počas zimných večerov – dodanie do 7 dní

logo_honza_pizza

Jan Syrovátka

www.bezlepkovapizzamrazena.cz

Ponúkame 10 druhov hlboko mrazenej bezlepkovej pizze. Balené sú vo fóliach a krabiciach vhodných pre profesionálny styk s potravinami (Atest dodávateľom).
Potvrdenie o bezlepkovosti u všetkých používaných surovín (ATEST). Testované v laboratóriách LABTECH BRNO. Jedná sa o tradičnú ručnú výrobu.

Predaj upečenej hotovej pizze priamo na výstavisku!!

300_ireks_head

IREKS ENZYMA, s.r.o.

www.ireks.sk

Ponúkame pekárňam po celom svete široký sortiment vrátané informačného materiálu na bezpečné bezgluténové spracovanie. Týmto je zaistená výroba rôzneho pečivo v najlepšej kvalite.

logo

GASTROM s.r.o.

www.gastrom.sk

veľkosklad potravín s bezlepokovým sortimentom.

VEPY, spol. s r.o.

www.vepy.sk

Počiatok výroby extrudovaných potravín v našej firme siaha do roku 1996, kedy sme začali výrobu arašidových chrumiek v domácich priestoroch, na malom extrúderi domáceho výrobcu. Postupne sme sa učili umeniu extrúzie a získané skúsenosti nás viedli k úvahe o výrobe rozsiahlejšieho sortimentu extrudovaných potravín modernou technológiou, s možnosťou rozvoja a expanzie na zahraničné trhy.
V centre nášho záujmu je to hlavné – zdravá výživa.
V množstve našich aktuálne vyrábaných extrudovaných produktov myslíme aj na segment bezlepkových výrobkov, ako napr. kukuričné placky extra jemné, ryžové placky (vyrábané z naturálnej ryži) alebo obilninové bezlepkové cereálie – kakaové guľôčky, alebo škoricové mušličky a ďalšie…
Výrobky VEPY spotrebiteľ nájdete v rámci celého Slovenského, ako aj Českého trhu, či už v maloobchodných prevádzkach potravín, ako aj v špecializovaných predajniach so zdravou výživou.
Spoločnosť VEPY, spol. s r.o. je od roku 2002 držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa ISO 9001. Kvalita je základom úspechu – naša firma nikdy nezabúda, že pôsobí v konkurenčnom prostredí.

 

konipro_logo

KONiPRO s.r.o.

www.konipro.cz

KONiPRO je česká firma, zaoberajúca sa špeciálnou cukrárskou výrobou. Výrobné postupy a recepty sú chránené vlastným patentom. Poctivá ručná výroba dezertov JESSY vychádza z tradícií, mnohoročnej tvrdej práce, skúšania a experimentov. Používaním najlepších a preverených surovín sme „doslova upiekli“ túto jedinečnú a originálnu pochúťku, patriacu k zdravému životnému štýlu. JESSY je úžasná lahôdka. Chuťovo vynikajúca, jedinečná a navyše bez lepku, umelých farbív a konzervantov! Nemá ani jedno éčko. Naopak čo má, je doba spotreby až 24 mesiacov.

ÚSOVSKO SK s.r.o.

www.usovsko.sk

Spoločnosť ÚSOVSKO SK s.r.o. bola založená koncom roku 2004 ako dcérska spoločnosť jedného z najväčších výrobcov müsli tyčiniek v ČR, spoločnosti ÚSOVSKO a.s.
Cieľom spoločnosti je úspešne exportovať, importovať a následne distribuovať potravinárske a drogistické výrobky a patrí medzi distribučné spoločnosti s bohatými skúsenosťami v oblasti obchodu a distribúcie potravín a drogérie na slovenskom trhu. Vďaka českej sesterskej spoločnosti ÚSOVSKO FOOD a.s. môžeme našim partnerom ponúknuť komplexné distribučné riešenie a všetky výhody z toho plynúce na oboch trhoch: českom i slovenskom.

EKVIA s.r.o.

www.ekvia.sk

spoločnosť EKVIA s.r.o. zabezpečuje distribúciu tovaru k zákazníkom zo štyroch stredísk: Nitra (centrála spoločnosti), Martin, Rimavská Sobota a Prešov. EKVIA má v sortimente takmer 2000 skladových  položiek, ktorými zásobuje viac ako 1200 pravidelných zákazníkov. Tovar nakupujeme u takmer 150 dodávateľov z celého sveta. Náš sortiment pokrýva všetky bežné a väčšinu špeciálnych potrieb našich zákazníkov. Rozširovaním sortimentu reagujeme na trhové a spotrebiteľské trendy typu BIO, clean label, bezlepkové potraviny a pod. Zákazníkom vychádzame v ústrety aj širokou ponukou doplnkového sortimentu, napr. separačné prostriedky, papier na pečenie, kartónové obaly, vrecká atď. Okrem samotného predaja tovaru poskytujeme našim zákazníkom podporné služby, aby s našimi výrobkami uspeli na svojom trhu – od technologického servisu cez úpravu receptúr a vývoj produktov pre zákazníka až po rôzne podporné a propagačné materiály. Samozrejmosťou je spoľahlivá a flexibilná distribúcia. Kvalitu a bezpečnosť manipulácie s tovarom potvrdzuje certifikát  ISO 22000.

PENAM SLOVAKIA, a.s.

www.penam.sk

Spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. uviedla  v roku 2015 na trh novú značku bezlepkového sortimentu Vitacelia a v roku 2016 oslávila 10. výročie založenia. Dnes patrí medzi lídrov na trhu so širokým sortimentom pekárenských, cukrárskych a mlynských výrobkov. K hlavným princípom spoločnosti patrí aj ohľaduplné správanie sa k životnému prostrediu. Spoločnosti skupiny PENAM sú tiež držiteľmi certifikátov systémov manažérstva bezpečnosti potravín ISO 22 000:2006 a schémy FSSC 22000. VITACELIA

Mgr. Ľuboš Horský – Delight Company

http://www.delightcompany.sk/

Celé portfólio spoločnosti je BEZLEPKOVÉ, svoju produktovú líniu si tu nájdu aj DIABETICI, športovci či milovníci BIO produktov, alebo skutoční gurmáni prémiovej čokolády a single origin kávy.

Spoločnosť má výhradné zastúpenie prémiovej talianskej čokolády zn. Slitti pre SR a ČR, je tiež autorizovaným distribútorom talianskej čokolády Venchi a kávy Mokito pre SR. Na výstavu prinesie aj pripravovanú NOVINKU – talianske BIO kandizované ovocie, BIO čokoládu aj BIO kávu.

Spoločnosť tiež prevádzkuje showroom Delight Caffé na Zámockej 18 v Bratislave, kde nájdete všetky tieto pôžitky.

INTERPHARM Slovakia, a.s.

http://www.interpharm.sk/

Firma INTERPHARM Slovakia, a.s. je zameraná od začiatku svojho pôsobenia na zásobovanie vybraným sortimentom – OTC produkty, vitamíny, čaje, liečebná kozmetika – predovšetkým do lekární a nemocníc, postupne aj do ambulancií lekárov, kozmetických salónov a tiež maloobchodu, resp. obchodných sietí.

Natural Pack group s.r.o.

http://www.naturalpack.cz/

Spoločnosť Naturalpack group s.r.o. vznikla v roku 2009. Nosným programom spoločnosti je balenie a predaj, predovšetkým zdravej výživy a bezlepkových výrobkov, výroba a stabilizácia maku a makových zmesí.

NOVE ALPI s.r.l.

Nanacelia.sk

Bezlepková značka Agluten je vyrábaná talianskou spoločnosťou Nove Alpi, ktorá existuje už od roku 1955. Ingrediencie sú starostlivo vyberané, aby zabezpečili najvyššiu kvalitu a bezpečnosť pri konzumácii. Vďaka vnútornej kontrole v laboratóriu sú v každej fáze výroby potraviny neustále monitorované. Agluten má vo svojom portfóliu kvalitné pečivo a chlieb, sladkosti, ako i pravé talianske vaječné cestoviny v rôznych tvaroch. Značku Agluten prinesie na expo spoločnosť Nanacelia.sk.

ADVENI MEDICAL, spol. s r.o.

Nanacelia.sk

Plodiny tretieho tisícročia je slogan českej spoločnosti Adveni. Táto ponúka na trhu najširší sortiment prirodzene bezlepkových múk, ktoré dokáže priam neuveriteľne namiešať do zmesí na chlieb a pečivo. Perličkou sú aj instantné, prirodzene bezlepkové kaše v netradičných, no veľmi chutných kombináciách. Novinkou sú nové sypké zmesi na prípravu sladkých, či slaných krekrov s rôznymi semienkami. Značku Adveni vám prinesie na expo spoločnosť Nanacelia.sk.

Hučko, s.r.o.

poctivevina.sk

Sme rodinné vinohradníctvo a vinárstvo z obce Vinosady, ktoré svoju novodobú vinársku históriu začalo písať v roku 2002. Tradícia výroby vína siaha ešte o mnoho rokov späť, keď rodina po niekoľko generácií obhospodarovala svoje vinohrady v Pezinku-Grinave a v obci Vinosady. A ako to bolo v našom regióne zvykom, dorábali sme vo svojich pivničkách vínko nie len pre vlastnú spotrebu. Dodnes sú veľké drevené sudy a starodávne preše ozdobou našich pivníc a pamiatkou na ťažkú, ale poctivú prácu našich predkov. Láska k vínu a usilovnosť našich dedov i otcov nás prirodzene primäli k pokračovaniu tejto tradície, aby aj naše deti mali možnosť poznať ako sa rodia poctivé vína. V našej ponuke nájdete hroznové vína a aj kvalitné ovocné vína z jahôd, višní a čiernych ríbezlí.

DH DRACOM

www.mayapan.eu

Chilli je bohaté na antioxidanty, vitamíny a dôkladne prečisťuje dutiny. Znižuje cholesterol. Len samotné papričky Habanero obsahujú v stopovom množstve niekoľko desiatok užitočných látok. V ponuke nájdete Habanero červené a Habanero Žlté zo 100% šťavy z červeného a zo žltého habanera lisovanej za studena a Jemné maslo s bylinkami a chilli Habanero, ktoré sú prirodzene bezlepkové.

BIO nákupy s.r.o.

www.bionakupy.sk

Vitajte v našom eshope BIOnákupy.sk, ktorý je zameraný na predaj poctivých BIO a ručne robených výrobkov vysokej kvality. Veríme, že výrobky v BIO kvalite sú nielen zdravšie a kvalitnejšie, ale hlavne neobsahujú škodlivé pesticídy a chemikálie. Pri výbere výrobkov kladieme dôraz na zloženie, výživové hodnoty a krajinu pôvodu. Aj preto v našom eshope nájdete výrobky výhradne bez mlieka, vajec, droždia, rafinovaného cukru a soli, umelých sladidiel, konzervantov a chemických prísad. Kvalita výrobkov je na prvom mieste, aj preto sa pravidelne stretávame s výrobcami a osobne sa presviedčame o výrobných procesoch a kvalite pôvodných surovín. Každoročne sa zúčastňujeme najväčšej BIO výstavy v Taliansku SANA, na ktorej hľadáme nové inšpirácie a nové kvalitné výrobky. Garantujeme Vám, že ku každej objednávke pristupujeme zodpovedne a jednotlivo. Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

BEZLEPKOVÝ BUFET NA KOLESÁCH

MENU – zemiakovo -tekvicové placky – divinový burger – kurací burger – tortila kuracia – tortila so syrom  – domáca štrúdla

CAFEZIA SK s.r.o.

cafeziaherbalcoffee.sk

Cafézia (100% Arabika s malou prímesou bylín) vyvinula originálnu kombináciu kávy tej najvyššej kvality s presne nastavenou malou prímesou bylín, ktorá upokojuje metabolizmus kofeínu a znižuje aciditu kávy. Odstránením vedľajších účinkov kofeínu a kyslích substancií v praženej káve prímes bylín nielen zvyšuje jej kvalitu a výnimočnosť, ale umocňuje aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus a jeho imunitný systém.
Autorom Cafézia kávy je vedec, Slovák žijúci v Kanade Dr. Tomáš Dobránsky, ktorý pôsobí v oblasti neurovied a imunológie, zároveň rozumie metabolickým cestám a fyziologickému efektu, aktívnej zložky varenej kávy.

DAVIS, s.r.o.

www.davis-sk.eu

Spoločnosť  DAVIS s.r.o.  vznikla  v  r.  1997 . Od svojho vzniku sa venuje  dovozu potravín z krajín EU a ich distribúcii na Slovensku. Potraviny dovážame z Holandska, Nemecka, Poľska a Česka. Taktiež ponúkame logistické služby pri uskladnení tovaru a jeho distribúcii odberateľom na území Slovenska.

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

www.dovera.sk

Dôvera zdravotná poisťovňa, a. s., je najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku zabezpečujúca zdravotnú starostlivosť pre 1,4 milióna poistencov. Spolupracujeme so všetkými typmi zdravotníckych zariadení, nemocnicami či laboratóriami. Okrem starostlivosti zo zákona poskytujeme aj mnoho nadštandardných služieb a výhod.

LPT EU s.r.o.

brixproducts.com

Ponúkame prémiové naturálne a organické produkty z kontinentálneho ovocia, zeleniny a húb. Kombináciou tradičného poľnohospodárstva so sofistikovanými metódami spracovania plodov vytvárame vysoko kvalitné produkty s nezameniteľnou chuťou a vôňou.
Infúzované sušené ovocie je osmoticky napustené roztokom ovocného cukru a následne vysušené pri teplote do +60°C. Kvalita a výrazna ovocná chuť sú zachované v porovnaní s kandizovaným ovocím, ktoré je varené a presladené.
Infúzované ovocie Brix – Grown for flavour je vyrábané štandardom HCCP, SGS BRC, SGS IFS, ISO22000.
Infúzované sušené ovocie je nesírené, neobsahuje lepok ani sacharózu, vhodné pre vegánov, GMO FREE, s vysokým obsahom vit. C.

K R O N E R s.r.o.

www.astevia.cz

Odporúčame výrobky našej sesterskej firmy Kroner – výrobky racionálnej výživy, zväčša slovenského pôvodu – ručne balené múky – suroviny do bezlepkovej kuchyne, tradičné vegetariánske pochúťky a iné kvalitné produkty.

Biomedica, spol. s r.o.

bio-medica.eu

Tradičný výrobca liečiv, zdravotníckych prostriedkov, doplnkov stravy a bylinnej kozmetiky, maximálne využíva osvedčené prírodné látky, o ktorých je známe, že pomáhajú organizmu ľahšie prekonávať obtiaže, ktoré sprevádzajú choroby z nachladenia, chrípku, kašeľ, bolesť svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, pocit ťažkých nôh pri obtíažach s krčovými žilami a žilnou nedostatočnosťou.
Rastlinné prípravky, vyrábané spoločnosťou Biomedica, sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a šetrnosťou, pomáhajú pri bolestiach, únave, detoxikácii a posilňovaní organizmu. Sú určené na vnútorné užívanie i k vonkajším masážam bylinnými gelmi a prípravkami, ktoré obsahujú osvedčené prírodné silice a extrakty.

B. M. Kávoviny, s. r. o.

www.kavoviny.sk

B. M. Kávoviny je rodinná spoločnosť, ktorá je od svojho vzniku zameraná na výrobu vysoko  kvalitných výrobkov zdravého životného štýlu a trvanlivých práškových potravín.  Sortiment výrobkov značky B. M. Kávoviny zahŕňa tradičné kávovinové a expandované výrobky. Sortiment výrobkov značky Dobrý kuchár zahŕňa tradičné prísady na pečenie, pudingy a krémy, zmesi na varenie a škroby, nápoje v prášku. V sortimente nájdete aj zaujímavé POTRAVINY VYROBENÉ ZO SUROVÍN NEOBSAHUJÚCICH LEPOK.

Eva Valkovičová Toptortička

toptorticka.sk

Madame Loulou je značka bezlepkových produktov, ktoré sú vyrábené z prvotriednych surovín pre domáce i profesionálne cukrárske použitie.
Hlavnými produktmi sú sypké zmesi na pečenie sladkých i slaných pokrmov.
Ide o vysokokvalitné produkty s ohľadom na zdravý životný štýl – produkty neobsahujú lepok, konzervanty, AZO farbivá, GMO, hydrogenizované tuky či palmový olej.
Značku Madame Loulou odprezentuje firma Toptortička.

Pekáreň ILaS s.r.o.

ilas.sk

Spoločnosť ILaS COMPANY s.r.o. vznikla v roku 2003, v novembri roku 2006 sa zlúčila so spoločnosťou C.S.I. – DC, s.r.o. . V súčasnosti funguje pod hlavičkou ILaS COMPANY s.r.o., je však rozdelená na tri samostatné divízie, a to pekárenská, cukrárenská a divízia maloobchodu.
Mnoho druhov BEZlepkového pečiva.

Imrich Goliaš – LIANA-GOLF

www.lianasro.sk

Radi pečiete a maškrtíte? Potom je tu pre Vás naša LIANA s širokou škálou produktov na pečenie bez lepku.
Naša firma známa pod obchodnou značkou LIANA bola založená v roku 1994. Keďže v našej výrobnej prevádzke nespracúvavame žiaden lepok, naše produkty LIANA sú úplne bez stôp lepku. Ponúkame Vám množstvo výrobkov na pečenie, pudingy, stabilizátory šľahačky bez umelých farbív, čokolády, kakaá a mnoho iného. V neposlednom rade aj naše bezlepkové zmesi na pečenie piškótových, kysnutých a perníkových ciest.
Srdečne Vás pozývame na výstavu GLUTEN FREE EXPO do Trenčína, kde Vás radi privítame v našom stánku č. 18. Predvedieme Vám ako si pripraviť sladké bezlepkové dobroty a zároveň ich u nás môžete aj ochutnať. Pripravili sme pre Vás aj zaujímavé akciové balíčky, zľavy na nákup našich produktov a samozrejme ako inak aj darčeky.
Tešíme sa na Vás!

Moringa Caribbean s. r. o.

www.moringacaribbean.sk

Moringa Caribbean (slov. moringa karibská) nazývaná tiež „zazračný strom“ obsahuje najvačšie množstvo vitamínov a minerálov zo všetkých rastlín na svete.
Obsah vitamínov, proteinov a minerálov robí z tejto rastliny užasný antioxidant. Listy Moringy obsahujú vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 ako aj vitaminy A, C, D, E a K, ďalej obsahuje cez 46 antioxidantov a 92 rôznych druhov živín ako aj 26 protizápalovo pôsobiacich látok a vyše 20 aminokyselín.

Mgr. Katatína Piačková – Speciality Raw

www.raw-torty.eu

Väčšina ľudí, ktorí chcú zdravo žiť, schudnúť alebo sa udržiavať vo forme, „stroskotá“ kvôli tomu, že si nevie odoprieť SLADKOSTI. Ale iba málo z nich vie, že to ani nie je nutné. Stačí keď zvolia zdravšiu, ľahšiu a menej kalorickú voľbu v podobe RAW sladkostí. Stačí nahradiť tučné margaríny, bielu múku, šľahačku, smotanu, vajcia a kalorické plnky klasických toriet ovocím, orechmi, ďatľami, 100% kakaom či kokosovým olejom. Stačí vymeniť cukor za med či agáve sirup a môžete si dopriať sladkosti bez výčitiek.
Všetky naše Raw torty a zákusky sú totiž vyrobené BEZ cukru, múky, lepku, laktózy a živočíšnych produktov. Hlavnými ingredienciami sú orechy, ďatle, semienka, 100 % bio kakao, kokosový olej, ovocie a mnoho ďalších zdravých surovín výlučne rastlinného pôvodu.

Power Partners s.r.o.

www.yeshop.sk

EKO LUSK s.r.o.
Firma bola založená v roku 2015, ale jej pôvod siaha zhruba o 2 roky späť, kedy sa oficiálne začal predávať prvý produkt. Prvotná myšlienka začať vyrábať strukovinové výrobky sa datuje ešte skôr. Z nazbieraných skúseností zo zdravej výživy a stále viac pribúdajúcimi ľuďmi s neznášanlivosťou lepku (celiatikov) sa zakladateľom podarilo vytvoriť produkt zo strukovín, ktorý je nie len chutný, ale je aj nositeľom veľkého množstva bielkovín a prirodzene bezlepkový.

Primajobs s.r.o.

anifitt.eu

Moje produkty AniFitt, ako aj môj výcvikový program, sú výsledkom dlhoročnej tvrdej práce v oblasti správnej životosprávy, pohybu, športu aj zdravej životosprávy. Produkty BEZlepku – múčne zmesi, kokosový tuk a ďalšie.

Slovenská spoločnosť celiatikov

www.celiakpn.sk

Slovenská spoločnosť celiatikov je občianske združenie s celoštátnou pôsobnosťou so sídlom v Piešťanoch zaregistrované na ministerstve vnútra SR podľa zák. č. 83/1990 Zb.  Je dobrovoľnou, humanitnou, svojpomocnou, pacientskou a neziskovou organizáciou, ktorá združujeme ľudí postihnutých celiakiou (detí i dospelých), ich príbuzných, priaznivcov, zdravotníckych pracovníkov a všetkých tých, ktorí sa chcú podieľať na zlepšovaní starostlivosti o celiatikov a kvality ich života. Jej cieľom je pomáhať v spolupráci s lekármi a inými odborníkmi prekonávať psychické a spoločenské problémy našich členov – občanov postihnutých celiakálnym ochorením všetkých vekových kategórií.

Rolox s.r.o.

www.pravekoziekolostrum.sk

Kozie kolostrum je prírodný produkt, ľudovo nazývané „mledzivo“, je tekutina zafarbená do žlta, ktorú produkujú mliečne žľazy kôz približne 48 hodín po pôrode. Najúčinnejšie je však do 24 hodín po pôrode. Naše kolostrum je odobraté do 2hodin. Kozie kolostrum nie je možné laboratórne vytvoriť, medzi odborníkmi sa nazýva BIOLOGICKÉ ZLATO.

VEMICA, s.r.o.

www.vemica.eu

VEMICA, s.r.o. spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou produktov zdravej výživy, výživových doplnkov a športovej výživy na prírodnej báze.

Wellberry, s.r.o.

www.mountberry.sk

Wellberry, s.r.o. bola založená koncom roku 2007, s cieľom vybudovať spoločnosť projektovo zameranú na oblasť zdravej výživy ľudí.
Spoločnosť sa profiluje v troch rovinách:
pestovanie sadeníc a produkcia ovocia
spracovanie ovocia a výroba produktov zdravej výživy
poradenstvo v oblasti zdravej výživy

Bomaro Trade Slovakia

www.sosofactory.sk

Spoločnosť Soso Factory bola založená v roku 2008 ako rodinný podnik s cieľom výroby soli a korenia s úplne novým konceptom,  ktorý bol založený na  láske ku gurmánskemu jedlu a dizajne.
Účelom  značky je spojiť kvalitné produkty s funkčným balením, ktoré je pestré a originálne.