E-shopy 2017

25. April 2016

logo-novalim

NOVALIM

www.novalim.sk

Spoločnosť NOVALIM bola založená v roku 1991 a špecializuje sa na vývoj a výrobu bezgluténových (bezlepkových) a nízkobielkovinových výrobkov. Zakladateľ, Ing. Jozef Poprac, CSc., využil svoje dlhoročné skúsenosti z pôsobenia vo výskume a vývoji potravinárskych výrobkov a výsledkom je rôznorodá paleta kvalitných bezgluténových a nízkobielkovinových výrobkov, ktoré spoločnosť NOVALIM ponúka svojim zákazníkom prostredníctvom E-shopu, v maloobchodoch i lekárňach. Poloha Slovenska v srdci Európy umožňuje spoločnosti efektívne zásobovať európsky trh.

logo-allexx_350

allexx spol. s r.o.

www.allexx.sk

Spoločnosť allexx spol. s r.o. pôsobí v rámci Slovenskej republiky ako veľkoobchod so zdravou výživou, potravinami pre špečiálne diéty, s čajmi a cukrovinkami. Sortiment zahŕňa produkty od základných pekárenských výrobkov, cez cestoviny, múky, strukoviny, nápoje, cereálie až po kvalitné čokolády a cukrovinky.
Tešíme sa, že pribúda viac a viac ľudí, ktorí si uvedomujú, že strava nám nedodáva len potrebné množstvo energie, ale je aj zodpovedná za stav nášho zdravia. Z tohto titulu pribúdajú nové obchody so zdravou výživou, internetové obchody, prevádzky s bio kútikmi. Našou snahou je ponúkať kvalitné potraviny.

 

amylon_250

Amylon

www.amylon.cz

Od roku 2011 sa spoločnosť Amylon, a. s. rozhodla ísť aj cestou šetrného ekologického poľnohospodárstva a začala vyrábať aj rad BIO a bezlepkových produktov. Týmto krokom sa priblížila zákazníkom, ktorí majú záujem kupovať čerstvé, chutné a autentické potraviny, a pritom chcú rešpektovať prirodzené prírodné cykly. V ponuke nájdete BIO puding bezlepkový – VANILKOVÝ – ČOKOLÁDOVÝ – MARHUĽOVÝ – JAHODOVÝ – MATCHA a PANNA COTTA bez lepku. Novinka sú BIO ovsenné kaše BEZ LEPKU a kypriaci prášok do pečiva a kypriaci prášok do perníka BEZ LEPKU.

logo_n

Vegana

www.vegana.sk

Záleží nám na tom, aby ste u nás našli len kvalitné produkty, vyrobené s ohľadom k životnému prostrediu a bez zbytočného utrpenia. Všetky výrobky sú 100% rastlinné, bez GMO a bez palmového oleja. Starostlivo pre vás kontrolujeme zloženie a snažíme sa stále rozširovať náš sortiment. Naše potraviny nie sú určené len vegánom a vegetariánom, ale aj ľuďom s rôznymi alergiami, jednoducho všetkým, ktorí chcú zmenou svojej stravy urobiť viac pre seba a pre lepší život na Zemi.

 

ZDRAVÉ SLADKOSTI

www.zdrave-sladkosti.sk

Zdravé sladkosti a pochutiny pre maškrtenie bez výčitiek

Máte stále chuť na sladké? Nemusíte sa preto trápiť a obmedzovať. Majte pôžitok pri maškrtení a dobrý pocit zároveň. Trendom dnešných dní je starať sa o svoje zdravie. V zdravých sladkostiach spojíte príjemné s prospešným. Našim cieľom je postarať sa, aby ste mali tie najkvalitnejšie zdravé sladkosti.

harmonia_sk

PEKÁREŇ HARMÓNIA

www.pekarenharmonia.sk

Pekáreň Harmónia prináša harmóniu v podobe kvalitných bezlepkových produktov, ktoré uľahčia každodenný život bez lepku. V ponuke nájdete širokú škálu pekárenských produktov – bezlepkový chlieb ako i bezlepkové pečivo a bezlepkové sladké pečivo – bezlepkové cukrovinky (torty, vianočné pečivo), či bezlepkové polotovary a nízkobielkovinové produkty.

esosvet

EsoSvet s.r.o..

www.esosvet.sk
V ponuke nájdete kvalitné Bezlepkové čokolády TORRAS.

[/GDC_row]

bio celia logo

Bio-celia s.r.o.

www.bezlepkova-strava.sk
BIO-celia obchod s produktami firiem Schnitzer: Výrobky nemeckej firmy Schnitzer, ktorá má už viac ako 45 rokov skúseností v pečení bio & bio bezlepkových pekárenských výrobkov a produkcii pivovarníckych produktov. Tradičný nemecký výrobca ktorý je považovaný za priekopníka v tejto oblasti potravinárskej výroby.
Okrem tejto firmy tu nájdete aj iné firmy s BEZlepkovým produktami.

200_happylife organic_green circle white_RGB

HAPPYLIFE s.r.o.

www.happylife.eu

…Tvoríme s rešpektom k prírode a úctou k tradíciám…

Sme slovenský výrobca netradičných výrobkov tradičných chutí – ručne pre vás vyrábame jedinečné produkty z tých najkvalitnejších prírodných bio ingrediencií a zároveň sme distribútor širokého portfólia produktov zdravej výživy na Slovensku.

Z našej dielne pochádzajú nasledovné BEZLEPKOVÉ dobroty: BIO BABIČKINE POHÁNKOVÉ OBLÁTKY – chrumkavé oblátky vyrobené podľa tradičnej receptúry, bez mlieka, v sladkých aj slaných príchutiach, aktuálne v exkluzívnejšom obale a dizajne; HAPPYLIFE BIO&RAW BARy – vyrábané vo vylepšenej receptúre, v jemnejšom spracovaní pre lahodnejší chuťový zážitok, HAPPYLIFE COCO BAR – ručne robené kokosové bio tyčinky s megadávkou bio kokosovej dužiny a HAPPYLIFE CHOCO – exkluzívne, ručne robené bio horké čokolády bez mliečnych zložiek a sójového lecitínu.

Naším cieľom je pripravovať dobroty z čistých zdrojov, ktoré môže jesť každý (BEZ LEPKU, laktózy, pridaného cukru, alergénov, či konzervantov) a tiež vytvárať receptúry tak, aby harmónia chuti a prínos pre telo boli v rovnováhe.

logo obchod zdravia

BOMAG, s.r.o.

http://www.obchodzdravia.sk/

Spoločnosť BOMAG, s.r.o. bola založená v roku 1998. V rokoch 2000 – 2001 došlo k zmene v zámere obchodovania, keď ťažiskom obchodovania začali byť potravinárske výrobky. Naša firma sa zaoberá s veľkoobchodom kvalitných potravinárskych produktov, ktoré dodáva do malopredajní na celom Slovensku a aj do niektorých slovenských obchodných reťazcov. Má bohaté skúsenosti v potravinárstve, obchoduje prakticky s celou Európou aj s inými krajinami sveta.

Po rozširovaní sortimentu naša firma začala s veľkoobchodom bio, bezlepkových, bezlaktózových a diabetických výrobkov, keď hlavným zámerom zostala kvalita produktov a spokojnosť zákazníkov. Zaradili sme nové výrobky z oblasti zdravej výživy a vyživové doplnky. Začali sme s predajom ekologických hygienických a čistiacich prostriedkov, aby sme nielen rozprávali o dôležitosti chránenia životného prostredia ale urobili aj prvé kroky. Všetky výrobky sú vysokokvalitné a odskúšané, s patričnými certifikátmi.

Tešíme sa na Vašu návštevu a preukázanú dôveru.

powerlogy-logo

Powerlogy, s.r.o.

www.powerlogy.com

Sme proaktívni nadšenci jedla, učenia sa a neustáleho zlepšovania a realizácie vlastného potenciálu. Aj preto nás bavia zdravé formy energie a prinášame na trh vylepšené potraviny pre aktívnych ľudí. Veríme, že našim podnikaním zmeníme návyky a výber jedla slovenských a českých domácnosti k lepšiemu.

Dušan Plichta

 

nanacelia

nanacelia

nanacelia.sk

E-shop je plný kvalitných potravín pre Vaše brušká. Nájdete u nás nemliečne a bezlepkové potraviny, no i potraviny nízkobielkovinové, bio, bez vajec, či sóje… Zameriavame sa hlavne na kombinovanú bezlepkovú diétu, nakoľko v poslednej dobe je veľa celiatikov alergických aj na kukuricu, sóju, či hľadajú bezlepkové DIA produkty. Tento bezlepkový e-shop je tu pre vás všetkých. Uvítame každý nápad, návrh, či tip na potravinu. Dúfame, že sa vám všetkým bude u nás páčiť a budete si radi na nás klikať. Ponúkame široký výber, vyše 1300 druhov potravín z celej Európy, za najlepšie ceny, aktívne na sklade. Rýchle dodanie, kompletná objednávka. U nás už nemusíte na svoje jedlo čakať týždne. Posielame až ku Vám domov po celom Slovensku.

Natural Pack group s.r.o.

http://www.naturalpack.cz/

Spoločnosť Naturalpack group s.r.o. vznikla v roku 2009. Nosným programom spoločnosti je balenie a predaj, predovšetkým zdravej výživy a bezlepkových výrobkov, výroba a stabilizácia maku a makových zmesí.

BIO nákupy s.r.o.

www.bionakupy.sk

Vitajte v našom eshope BIOnákupy.sk, ktorý je zameraný na predaj poctivých BIO a ručne robených výrobkov vysokej kvality. Veríme, že výrobky v BIO kvalite sú nielen zdravšie a kvalitnejšie, ale hlavne neobsahujú škodlivé pesticídy a chemikálie. Pri výbere výrobkov kladieme dôraz na zloženie, výživové hodnoty a krajinu pôvodu. Aj preto v našom eshope nájdete výrobky výhradne bez mlieka, vajec, droždia, rafinovaného cukru a soli, umelých sladidiel, konzervantov a chemických prísad. Kvalita výrobkov je na prvom mieste, aj preto sa pravidelne stretávame s výrobcami a osobne sa presviedčame o výrobných procesoch a kvalite pôvodných surovín. Každoročne sa zúčastňujeme najväčšej BIO výstavy v Taliansku SANA, na ktorej hľadáme nové inšpirácie a nové kvalitné výrobky. Garantujeme Vám, že ku každej objednávke pristupujeme zodpovedne a jednotlivo. Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

CAFEZIA SK s.r.o.

cafeziaherbalcoffee.sk

Cafézia (100% Arabika s malou prímesou bylín) vyvinula originálnu kombináciu kávy tej najvyššej kvality s presne nastavenou malou prímesou bylín, ktorá upokojuje metabolizmus kofeínu a znižuje aciditu kávy. Odstránením vedľajších účinkov kofeínu a kyslích substancií v praženej káve prímes bylín nielen zvyšuje jej kvalitu a výnimočnosť, ale umocňuje aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus a jeho imunitný systém.
Autorom Cafézia kávy je vedec, Slovák žijúci v Kanade Dr. Tomáš Dobránsky, ktorý pôsobí v oblasti neurovied a imunológie, zároveň rozumie metabolickým cestám a fyziologickému efektu, aktívnej zložky varenej kávy.

LPT EU s.r.o.

brixproducts.com

Ponúkame prémiové naturálne a organické produkty z kontinentálneho ovocia, zeleniny a húb. Kombináciou tradičného poľnohospodárstva so sofistikovanými metódami spracovania plodov vytvárame vysoko kvalitné produkty s nezameniteľnou chuťou a vôňou.
Infúzované sušené ovocie je osmoticky napustené roztokom ovocného cukru a následne vysušené pri teplote do +60°C. Kvalita a výrazna ovocná chuť sú zachované v porovnaní s kandizovaným ovocím, ktoré je varené a presladené.
Infúzované ovocie Brix – Grown for flavour je vyrábané štandardom HCCP, SGS BRC, SGS IFS, ISO22000.
Infúzované sušené ovocie je nesírené, neobsahuje lepok ani sacharózu, vhodné pre vegánov, GMO FREE, s vysokým obsahom vit. C.

K R O N E R s.r.o.

www.astevia.cz

Odporúčame výrobky našej sesterskej firmy Kroner – výrobky racionálnej výživy, zväčša slovenského pôvodu – ručne balené múky – suroviny do bezlepkovej kuchyne, tradičné vegetariánske pochúťky a iné kvalitné produkty.

Biomedica, spol. s r.o.

bio-medica.eu

Tradičný výrobca liečiv, zdravotníckych prostriedkov, doplnkov stravy a bylinnej kozmetiky, maximálne využíva osvedčené prírodné látky, o ktorých je známe, že pomáhajú organizmu ľahšie prekonávať obtiaže, ktoré sprevádzajú choroby z nachladenia, chrípku, kašeľ, bolesť svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, pocit ťažkých nôh pri obtíažach s krčovými žilami a žilnou nedostatočnosťou.
Rastlinné prípravky, vyrábané spoločnosťou Biomedica, sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a šetrnosťou, pomáhajú pri bolestiach, únave, detoxikácii a posilňovaní organizmu. Sú určené na vnútorné užívanie i k vonkajším masážam bylinnými gelmi a prípravkami, ktoré obsahujú osvedčené prírodné silice a extrakty.

Eva Valkovičová Toptortička

toptorticka.sk

Madame Loulou je značka bezlepkových produktov, ktoré sú vyrábené z prvotriednych surovín pre domáce i profesionálne cukrárske použitie.
Hlavnými produktmi sú sypké zmesi na pečenie sladkých i slaných pokrmov.
Ide o vysokokvalitné produkty s ohľadom na zdravý životný štýl – produkty neobsahujú lepok, konzervanty, AZO farbivá, GMO, hydrogenizované tuky či palmový olej.
Značku Madame Loulou odprezentuje firma Toptortička.

 

Imrich Goliaš – LIANA-GOLF

www.lianasro.sk

Radi pečiete a maškrtíte? Potom je tu pre Vás naša LIANA s širokou škálou produktov na pečenie bez lepku.
Naša firma známa pod obchodnou značkou LIANA bola založená v roku 1994. Keďže v našej výrobnej prevádzke nespracúvavame žiaden lepok, naše produkty LIANA sú úplne bez stôp lepku. Ponúkame Vám množstvo výrobkov na pečenie, pudingy, stabilizátory šľahačky bez umelých farbív, čokolády, kakaá a mnoho iného. V neposlednom rade aj naše bezlepkové zmesi na pečenie piškótových, kysnutých a perníkových ciest.
Srdečne Vás pozývame na výstavu GLUTEN FREE EXPO do Trenčína, kde Vás radi privítame v našom stánku č. 18. Predvedieme Vám ako si pripraviť sladké bezlepkové dobroty a zároveň ich u nás môžete aj ochutnať. Pripravili sme pre Vás aj zaujímavé akciové balíčky, zľavy na nákup našich produktov a samozrejme ako inak aj darčeky.
Tešíme sa na Vás!

Moringa Caribbean s. r. o.

www.moringacaribbean.sk

Moringa Caribbean (slov. moringa karibská) nazývaná tiež „zazračný strom“ obsahuje najvačšie množstvo vitamínov a minerálov zo všetkých rastlín na svete.
Obsah vitamínov, proteinov a minerálov robí z tejto rastliny užasný antioxidant. Listy Moringy obsahujú vitamíny: B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 ako aj vitaminy A, C, D, E a K, ďalej obsahuje cez 46 antioxidantov a 92 rôznych druhov živín ako aj 26 protizápalovo pôsobiacich látok a vyše 20 aminokyselín.

Power Partners s.r.o.

www.yeshop.sk

EKO LUSK s.r.o.
Firma bola založená v roku 2015, ale jej pôvod siaha zhruba o 2 roky späť, kedy sa oficiálne začal predávať prvý produkt. Prvotná myšlienka začať vyrábať strukovinové výrobky sa datuje ešte skôr. Z nazbieraných skúseností zo zdravej výživy a stále viac pribúdajúcimi ľuďmi s neznášanlivosťou lepku (celiatikov) sa zakladateľom podarilo vytvoriť produkt zo strukovín, ktorý je nie len chutný, ale je aj nositeľom veľkého množstva bielkovín a prirodzene bezlepkový.

Primajobs s.r.o.

anifitt.eu

Moje produkty AniFitt, ako aj môj výcvikový program, sú výsledkom dlhoročnej tvrdej práce v oblasti správnej životosprávy, pohybu, športu aj zdravej životosprávy. Produkty BEZlepku – múčne zmesi, kokosový tuk a ďalšie.

Rolox s.r.o.

www.pravekoziekolostrum.sk

Kozie kolostrum je prírodný produkt, ľudovo nazývané „mledzivo“, je tekutina zafarbená do žlta, ktorú produkujú mliečne žľazy kôz približne 48 hodín po pôrode. Najúčinnejšie je však do 24 hodín po pôrode. Naše kolostrum je odobraté do 2hodin. Kozie kolostrum nie je možné laboratórne vytvoriť, medzi odborníkmi sa nazýva BIOLOGICKÉ ZLATO.

Tatiana Piačková RAW land

www.rawland.sk

Raw food v preklade znamená živá, surová strava. Zahŕňa ovocie, zeleninu, bylinky, klíčky, oriešky, semienka, teda všetky produkty výlučne rastlinného pôvodu. Všetky plody sa však konzumujú v surovom stave a bez tepelnej úpravy. Raw strava totiž vychádza z poznania, že zahriatie nad 42 °C ničí v potravinách prirodzene sa vyskytujúce vitamíny, enzýmy, minerály a ďalšie výživné látky.
Raw strava ponúka bohaté menu a takmer každé jedlo sa dá pripraviť aj v zdravšej „surovej“ verzii. Aj v Raw kuchyni platí, že fantázií sa medze nekladú!

VEMICA, s.r.o.

http://www.vemica.sk

VEMICA, s.r.o. spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou produktov zdravej výživy, výživových doplnkov a športovej výživy na prírodnej báze.

Wellberry, s.r.o.

www.mountberry.sk

Wellberry, s.r.o. bola založená koncom roku 2007, s cieľom vybudovať spoločnosť projektovo zameranú na oblasť zdravej výživy ľudí.
Spoločnosť sa profiluje v troch rovinách:
pestovanie sadeníc a produkcia ovocia
spracovanie ovocia a výroba produktov zdravej výživy
poradenstvo v oblasti zdravej výživy

Bomaro Trade Slovakia

www.sosofactory.sk

Spoločnosť Soso Factory bola založená v roku 2008 ako rodinný podnik s cieľom výroby soli a korenia s úplne novým konceptom,  ktorý bol založený na  láske ku gurmánskemu jedlu a dizajne.
Účelom  značky je spojiť kvalitné produkty s funkčným balením, ktoré je pestré a originálne.

zdrave jedla_web1

zdravejedla.sk s.r.o.

www.zdravejedla.sk

Naša spoločnosť ponúka na Slovenskom trhu najširší sortiment bezlepkových polotovarov a výrobkov s organickým zložením.
Naše výrobky sú s nízkym obsahom sacharidov, majú vyvážené výživové hodnoty a vynikajúco chutia!
Ponúkané výrobky sú garantovane bez:
– bez lepku
– bez ryže
– bez kukurice
– bez sóje
– bez pridaného cukru
– bez mlieka
– bez kvasníc
– bez chemických aditív
– bez konzervantov
– bez alergénov