Súťaže 2017

14. April 2017

GRATULUJEME VÝHERCOM súťaží na Gluten Free Expo Slovakia 2017.

Kuchynský robot KitchenAid od spoločnosti bbq.sk získava Mária Racková z Trnavy

Kuchynský robot Russell Hobbs Aura od spoločnosti dsi.sk získava Miroslav Luňák z Trenčína

WELLNESS POBYT vo Wellness Hotel Chopok **** získava Katarína Reynaga z Bánoviec nad Bebravou

Odšťavovače PHILIPS Viva Collection získavajú Michaela Chmelíková z Trenčína a Jozef Macho z Popradu

 

SÚŤAŽ o kuchynský robot KitchenAid od spoločnosti bbq.sk

 

1. NAVŠTÍVTE VÝSTAVU Gluten Free EXPO Slovakia 2017 v Trenčíne.

2. VAŠA VSTUPENKA v cene 2 EUR na výstavu bude zlosovateľná.
Do losovania zaradíme aj všetkých, ktorí už zdieľali súťaž na FB.

3. Na ZADNÚ STRANU vstupenky napíšete svoje meno a adresu.

4. LOSOVANIE všetkých vstupeniek bude v sobotu 29.04.2017 o 17 hodine.

V prípade Vašej neúčasti na losovaní Vám bude výhra zaslaná poštou.

Kuchynský robot KitchenAid® je výkonný, nehlučný a krásny.
KitchenAid Artisan robot 5KSM150 Cranberry – fuchsie je robot je vybavený veľmi výkonným 300 W motorom s desiatimi rýchlosťami od 58 do 220 otáčok za minútu. K jeho štandardnému vybaveniu patrí hnetací hák, plochý drtič a šľahacia metla. Všetky tieto príslušenstvá sú ľahko vymeniteľné a umývateľné v umývačke riadu. Súčasťou je tiež antikorová misa o objeme 4,83 litra (K45SBWH), ktorá hravo zvládne aj prípravu cesta na 3 bochníky chleba.

Roboty KitchenAid® využívajú systém planetárneho mixovania
Činnosť robota je rotačná a naviac sa rotačne pohybuje šľahacia metla, ale aj hnetací hák i plochý drtič a to od stredu až po okraj celej misy. Vďaka tomu sú prísady mixované rýchlo, rovnomerne a dôkladne.

Celokovová konštrukcia s hmotnosťou 12 kg a protisklzová gumová podložka robota zabezpečujú jeho stabilitu a to za akýchkoľvek pracovných podmienok a na akomkoľvek druhu povrchu. Do multifunkčného robota sa dá upevniť široká škála voliteľného príslušenstva, vďaka ktorému môžete robotom strúhať, krájať, lisovať, a ešte omnoho viac.

V ponuke tejto značky nájdete takmer všetko, čo Vaša kuchyňa potrebuje od profesionálnych kuchynských robotov cez rýchlovarné kanvice, waflovače a toastery až po mlynčeky a rôzne kuchynské náradie. Kuchynské potreby značky Kitchen Aid si môžete zväčša vybrať v rôznych farbách, a tak nemáte problém so zladením vybavenia s celou kuchyňou. Ak ste teda perfekcionisti a chcete mať kuchyňu dokonale zladenú, a zároveň kvalitné vybavenú, tak stavte na štýlovú značku Kitchen Aid. Celokovový kuchynský robot Kitchen Aid Artisan v retro šate môžete používať na miešanie cesta, šľahanie a miešanie omáčok. Má dlhú životnosť, ktorá nemá konkurenciu.
Kuchynský robot Artisan s misou s objemom 4,8 litra KitchenAid – prístroj so storočnou históriou, ktorý je vlajkovým produktom americkej značky KitchenAid. Od roku 1908, kedy bol na trh uvedený jeho prapredok, prešiel tento kuchynský robot so sklopnou hlavou svojim prirodzeným vývojom, výsledkom ktorého je, že ani dnes neprestáva okúzľovať svojim elegantným retro dizajnom.

Robot kombinuje bezkonkurenčný výkon a profesionálnu kvalitu. Bol navrhnutý v spolupráci s poprednými šéfkuchármi. Vďaka nemu môžete využiť Vašu kulinársku fantáziu a varenie si naplno užiť. Prístroj je vybavený výkonným a tichým motorom s dlhou životnosťou, ktorý vďaka priamemu pohonu z ozubených kolies zabezpečuje vyššiu účinnosť. Pri svojej práci využíva planetárny systém mixovania – hlava rotuje od stredu až po okraj misy, zároveň sa otáča taktiež použitý nadstavec, napr. metla či plochý šľahač. Týmto spôsobom sa docieli dôkladné, rovnomerné a rýchle premiešanie surovín.

Pre rozšírenie funkcií robota je možné dokúpiť nadštandardné príslušenstvo, ktoré Vám umožní strúhanie, listovanie, mletie, odšťavovanie či výrobu domácej zmrzliny.

Kuchynský robot Artisan s misou KitchenAid v skratke:

Spoľahlivý multifunkčný kuchynský robot so sklopnou hlavou
Veľmi tichý a výkonný motor s desiatimi rýchlosťami
Konštrukcia z liateho kovu a leštenej nerezovej ocele – robustný, stabilný a odolný
Protišmyková podložka pre bezpečnú manipuláciu
Profesionálna odolnosť a nekompromisný výkon
Rýchle a dôkladné planetárne miešanie
Univerzálny otvor pre doplňujúce príslušenstvo
Nerezová misa s ergonomickým uchom
Objem misy 4,8 litra vhodný na prípravu malého aj veľkého množstva surovín
Elegantný a pútavý retro dizajn
Jednoduché, intuitívne ovládanie, ľahké čistenie
V umývačke je možné umývať: hák na miesenie, plochý šľahač a nerezovú misu
Šľahaciu metlu a plastový nalievací štít je nutné umývať ručne
V niekoľkých trendy farbách
Predĺžená záruka 5 rokov!

Štandardné príslušenstvo:

Misa – vyrobená z leštenej nerezovej ocele s objemom 4,8 litra, vybavená ergonomickým uchom pre pohodlnú manipuláciu. Vhodná na umývanie v umývačke riadu. Šľahacia metla – hlava vyrobená z hliníka, drôty z kvalitnej nerezovej ocele. Slúži na šľahanie vajec, bielkov, šľahačky, majonézy a hladkých omáčok. Nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Hák na miesenie – vyrobený z hliníka s nepriľnavou nylonovou vrstvou. Používa sa na miešanie a miesenie kysnutého cesta (napr. cesta na chlieb, pizzu či cestoviny). Vhodný na umývanie v umývačke riadu. Plochý šľahač – vyrobený z hliníka s nepriľnavou nylonovou vrstvou. Používa sa na ťažké zmesi, ako je tortové a liate cesto, polevy alebo na prípravu zemiakovej kaše. Vhodný na umývanie v umývačke riadu. Nalievací štít – vyrobený z odolného priehľadného Lexanu. Umožňuje rovnomerné pridávanie ingrediencií počas miešania a zároveň zabraňuje striekaniu. Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Technické údaje:

Výkon 300 W
Typ motora AC (striedavý prúd)
Napätie 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Počet otáčok 58 – 220 za minútu (pri rýchlosti 1 – 10)
Motorová jednotka vyrobená z liateho zinku
Typ regulácie otáčok – hybridná elektronika
Dĺžka kábla 1,22 m
Rozmery výrobku: výška 36,2 cm, šírka 22,2 cm, hĺbka 34,3 cm
Výška výrobku s otvorenou hlavou 45 cm
Hmotnosť výrobku 10,65 kg
Hmotnosť balenia 12,4 kg
Objem misy 4,83 l
Max. kapacita 1,2 kg hladkej múky / 1 kg hrubej múky

 

SÚŤAŽ o kuchynský robot Russell Hobbs Aura od spoločnosti dsi.sk

1. VAŠA VSTUPENKA v cene 2 EUR na výstavu bude zlosovateľná.

2. Na ZADNÚ STRANU vstupenky napíšete svoje meno a adresu.

3. LOSOVANIE všetkých vstupeniek bude v piatok 28.04.2017 o 17 hodine. V prípade Vašej neúčasti na losovaní Vám bude výhra zaslaná poštou.

Vďaka kuchynskému robotu Aura budete mať svet jedál vo svojich rukách. Jeden prístroj vám pomôže s mletím mäsa, prípravou potravín na oslavu, mixovaním omáčok, prípravou torty a podobne. Ak máte radi varenie a experimentovanie v kuchyni, kuchynský robot Aura je tým správnym prístrojom, ktorý hľadáte.

Od prípravy čerstvých ingrediencií na detský čaj, cez romantickú večeru pre dvoch alebo aj večernú párty s viacerými chodmi, šikovný kuchynský robot Aura jednoducho vyrieši aj tie najnáročnejšie kulinárske výzvy. Akýkoľvek recept si zvolíte, robot Aura seká, strúha, šľahá a pripravuje krémy v jednej nádobe na takú konzistenciu, akú potrebujete.

S 8 rýchlostnými nastaveniami, výkonným 1000W motorom, planetárnym systémom mixovania, čepeľami z nerezovej ocele a výberom príslušenstva, pripravíte širokú paletu ingrediencií. Je vybavený 5-litrovou misou z nerezovej ocele a transparentným plastovým krytom proti prskaniu a okienkom, vďaka ktorému môžete pridávať ingrediencie počas mixovania.

Kuchynský robot Aura je ideálny pre tých, ktorí radi varia, napriek tomu nadchne i úplného nováčika v kuchyni pri príprave vynikajúcich domácich lahôdok. Rovnako tak ako lahodí oku, bol odborne navrhnutý tak, aby sa jednoducho používal.

1000 W s planetárnym systémom mixovania
10 možností nastavenia rýchlosti
5 – litrová nerezová misa
3 nadstavce: hnetač cesta, šľahač, metla
Plus: nadstavec na plátkovanie a strúhanie, mlynček na mäso, malý nadstavec na sekanie
1,5 l sklenená nádoba na mixovanie

Kuchynský robot Russell Hobbs Aura venuje spoločnosť www.dsi.sk

 

Súťaž o ročnú zásobu BEZlepkových múk zo sortimentu Novalim

Ak sa dnes zaregistrujete a navštívite nás na výstave Glutenfree Expo v Trenčíne (www.glutenfreeexpo.sk), každý z vás vyhrá od nás originálny darček priamo v našom stánku na výstave (č.16-17). Spomedzi všetkých zaregistrovaných potom po výstave vyžrebujeme ešte navyše jedného šťastlivca, ktorý získa – a teraz pozor – ROČNÚ ZÁSOBU BEZLEPKOVÝCH MÚK ZO SORTIMENTU NOVALIM! To už sa opatí, nie? REGISTRÁCIA
Tešíme sa na vás v Trenčíne, 28.-29.4.

 

SÚŤAŽ o 40 balíčkov od spoločnosti Ed. Haas CZ s.r.o. v eco taške Ricola

kde nájdete darček slnečné okuliare a švajčiarske bylinkové cukríky Ricola 40g Bylinný originál, Medovka, Brusnice, Svieži alpský a Čierna baza a Ricola 75g Bylinný originál, Medovka, Brusnice a Šalvia s medom bude zrealizovaná priamo na výstave Gluten Free EXPO Slovakia 2017. Švajčiarske bylinkové cukríky Ricola sú BEZ LEPKU – BEZ CUKRU a BEZ LAKTÓZY a sú vyrobené z prírodných surovín.

SÚŤAŽ o 30 balíčkov

v ktorých bude v každom po 10 kusov HARIBO Goldbären 100 g bude zrealizovaná priamo na výstave Gluten Free EXPO Slovakia 2017 v Trenčíne. Tešíme sa na vás a vidíme sa 28.04.2017 a 29.04.2017 a želáme vám už teraz veľa šťastia.

SÚŤAŽ o 40 balíčkov od spoločnosti Dr.Oetker, spol. s r.o.

v ktorých bude v každom 5 kusov RYŽOVÁ KAŠA jablko a škorica a 5 kusov RYŽOVÁ KAŠA marhuľová bude zrealizovaná priamo na výstave Gluten Free EXPO Slovakia 2017. Tešíme sa na vás a želáme vám už teraz veľa šťastia.

 

SÚŤAŽ o WELLNESS POBYT na 2 dni pre 2 osoby s BEZLEPKOVÝM MENU, ktorý Vám venuje  Wellness Hotel Chopok ****

1. NAVŠTÍVTE VÝSTAVU Gluten Free EXPO Slovakia 2017 v Trenčíne.

2. VAŠA VSTUPENKA v cene 2 EUR na výstavu bude zlosovateľná.

3. Na ZADNÚ STRANU vstupenky napíšete svoje meno a adresu.

4. LOSOVANIE všetkých vstupeniek bude 29.04.2017 o 17 hodine.

V prípade Vašej neúčasti na losovaní Vám bude výhra zaslaná poštou.

 

SÚŤAŽ o odšťavovač PHILIPS Viva Collection

môžete vyhrať na BEZLEPKOVEJ UDALOSTI ROKA na výstave Gluten Free EXPO Slovakia 2017 – výstavisko EXPO CENTER, a.s. Trenčín od 28.04.2017 do 29.04.2017.

1. NAVŠTÍVTE VÝSTAVU Gluten Free EXPO Slovakia 2017 v Trenčíne.

2. VAŠA VSTUPENKA v cene 2 EUR na výstavu bude zlosovateľná.

3. Na ZADNÚ STRANU vstupenky napíšete svoje meno a adresu.

4. LOSOVANIE všetkých vstupeniek bude 29.04.2017 o 17 hodine.

V prípade Vašej neúčasti na losovaní Vám bude výhra zaslaná poštou.

 

Maximálne množstvo šťavy. Minimum neporiadku.

Funkcia predčistenia zmyje neželané vlákna

Odšťavovač Philips je prvým odstredivým odšťavovačom na trhu s funkciou predčistenia. Do zatláčacieho piesta stačí napustiť vodu a v zariadení sa vytvorí vodná fontána, ktorá zmyje všetky neželané vlákna z vrchnáka a premyje sitko, takže sa bude jednoduchšie čistiť.
Jednoduchá kontrola množstva dužiny vďaka priehľadnej nádobe

Vychutnajte si skutočne interaktívne odšťavovanie. Veko aj nádoba na dužinu sú priehľadné, takže môžete sledovať, ako sa získava šťava z vášho ovocia a zeleniny. Zároveň ľahko uvidíte, kedy je nádoba plná a treba ju vyprázdniť.
Odšťaví až 2 l naraz

Môžete získať až 2 l šťavy naraz bez potreby vyprázdniť nádobu na dužinu.
XL podávacia trubica (75 mm)

75 mm extra veľká podávacia trubica umožňuje odšťavovať aj veľké druhy ovocia a zeleniny ako jablká, mrkvu a červenú repu bez potreby predkrájania.
Výkonný 700 W motor

Výkonný 700 W motor na účinné miešanie, mixovanie a drvenie surovín.
Technológia QuickClean

Odšťavovač Philips je vďaka technológii QuickClean pripravený na ľahké čistenie. Vďaka vstavanej nádobe na dužinu a hladkým povrchom vám jeho čistenie nezaberie ani 1 minútu.
Všetka dužina sa zachytí do jednej nádoby na ľahké odstránenie

Všetka dužina sa zachytáva presne tam, kde má: v nádobe na dužinu odšťavovača Philips. To znamená, že už nebudete musieť odstraňovať dužinu z iných častí, napríklad veka. Vďaka oblému dizajnu a hladkým povrchom bez kútov a škár sa dužina nezachytáva a nádoba sa čistí oveľa ľahšie.
Sitko QuickClean

V sitku sa zvyčajne zachytí veľa vlákien z dužiny a jeho čistenie je tak veľmi náročné. Vďaka inovatívnej technológii QuickClean sú všetky povrchy sitka hladké, čo umožňuje ľahké zotretie vlákien pomocou bežnej kuchynskej špongie.
Rýchle a jednoduché zloženie všetkých súčastí
Hladké povrchy s ľahkým čistením

Odšťavovač má zaoblené tvary a hladký povrch, aby sa dal ľahko vypláchnuť tečúcou vodou.